AktualityNovinky

Fripito vydal nového fotoprůvodce Jihoafrickou republikou

Pro všechny, kdo milují přírodu, je Jihoafrická republika splněným snem. Uchvátí vás nejen nádherná krajina, ale i nespočet divokých zvířat a jedinečných květin. Nový průvodce přináší i podrobný program na 14 denní pobyt.

Příroda nejjižnějšího cípu Afriky nabízí opravdu nádherné scenérie. Třetí nejhlubší kaňon na světě, rozmanité skalní útvary, vodopády, jezera i dechberoucí výhled z Mysu dobré naděje.

Timbavati game reserve

S průvodcem se vydáte samozřejmě i na jedinečné safari, kde v divoké přírodě uvidíte nejen „Velkou pětku (lovecký výraz pro 5 nebezpečných zvířat – lva, slona, nosorožce, leoparda a buvola, nebo také hrocha),“ ale i žirafy, antilopy, hyeny či divoké psy dingo. Nezapomeneme ani na kolonii tučňáků na pláži a za gepardy si odskočíte do gepardí rezervace.

Můžete se nechat okouzlit květinami, které nerostou jinde na světě, vyzkoušet si život zlatokopa nebo pozorovat velryby.

V průvodci najdete i praktické rady ohledně bezpečnosti, dopravy, ubytování i jihoafrické kuchyně. Každá z téměř sto fotografií přinese nejen přesnou GPS polohu, ale také fototipy od zkušených fotografů. Veškerý obsah, včetně map, si můžete stáhnout do offline režimu.

Využijte jedinečné 50% slevy a stáhněte si průvodce „Safari v JAR“ do mobilu za 3,99 €. Nabídka platí jen do 30. července 2015!

Blyde_River_07-1024x685

Jak fotoprůvodce pořídit?

Je to velice jednoduché:

  1. Stáhněte si naší bezplatnou aplikaci v AppStore či GooglePlay
  2. Vyberte si průvodce „Safari v JAR“
  3. Zaplaťte prostřednictvím AppStore či GooglePlay a stáhněte si průvodce

Autorem průvodce je cestovatel a fotograf David Filipi, který 4 roky pracoval v Institutu digitální fotografie (IDIF) v Praze, kde vedl různé workshopy pro nadšené fotografy zdokonalující se v portrétní nebo produktové fotografii. Lektoroval i kurzy pro amatérské fotografy, kteří se chtěli naučit plně ovládat svoji zdrcadlovku. Jako fotograf pracoval na produktové fotografii pro firemní zákazníky, jako např. L’Oréal, nebo fotil korporátní či kulturní akce (pro hudební magazíny).

Kruger_Park_04-1024x685

Díky digitální fotografii procestoval velký kus světa a potkal mnoho zajímavých lidí. Digitální fotografii miluje i proto, že ho pohled na svět skrz hledáček zvláštním způsobem zklidňuje a dovoluje mu soustředit se jen na fotografovaný objekt. Díky hledáčku fotoaparátu navíc našel lásku svého života. Většina jeho oblíbených fotografií vznikla během fotografických expedic do JIžní Afriky, Namibie a USA. Aktuálně žije v Las Vegas, kde se věnuje focení realit.

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button