Novinky

Fripito vás nově provede nádhernou přírodou Namíbie

Horkou novinkou v aplikaci Fripito, která nabízí foto průvodce do mobilů a tabletů, je průvodce africkou Namíbií, která je doslova rájem pro všechny milovníky divoké přírody, zvířat a samozřejmě pro fotografy. Autorem je Honza Březina, zakladatel Fripita, cestovatel, fotograf, videocaster, certifikovaný lektor Apple a Adobe.

Fripito přináší nového průvodce, který pomůže nejen fotografům, ale i cestovatelům objevit neuvěřitelnou rozmanitost divoké přírody, života místních zvířat i pozůstalost koloniálních časů. Průvodce provede zajímavými místy jako jsou národní park Etosha, rudé písečné duny v lokalitě Sossus Vlei, pobřeží Skeleton Coast, polopoušť Kalahari, Fish River kaňon na jihu země nebo opuštěný ghost town Kolmanskop. Nepostradatelnou součástí průvodce pak bude podrobný denní program na 14 dní.

Namib Desert

Autorem více než 90 fotografií je zkušený fotograf a cestovatel Honza Březina, který se podělí o praktické a užitečné tipy pro fotografy, tak aby měl každý možnost nafotit krásné snímky. V průvodci jsou doplněny také informace o nastavení fotoaparátu, fotografickém vybavení i nejlepším čase, kdy uvedená místa navštívit. Všechny fotografie obsahují GPS polohu a jak veškerý obsah, tak mapy lze stáhnout offline do mobilu nebo tabletu.

Expedice Namibia 2012

Průvodce “Namíbie” bude do 17. července 2016, v rámci svého uvedení, ke stažení za limitovanou cenu 4,99 USD v AppStore i Google Play. 

Zájemci si mohou v aplikaci zakoupit také další průvodce např. Nový Zéland, italskou Florencii & Cinque Terre, Kyrgyzstán, Kubu, řeckou Meteoru, Island, Pálavu, Moravské Toskánsko, Azory, Prahu, Čínu, Jihoafrickou republiku, České Švýcarsko, Český ráj, Kanárské ostrovy, Paříž, Londýn, New York, Brooklyn, Madeiru, Filipíny, Arizonu, Sicílii, Dubaj nebo Bolívii. Zdarma pak mají možnost nahlédnout do připravovaných průvodců jako třeba národní parky USA apod, Japonsko, Izrael, Botswana a mnoho dalších.

Expedice Namibia 2012

Od dubna 2016 mají všichni uživatelé možnost aktivovat si přímo v aplikaci prémiové předplatné, a získat tak zvýhodněný přístup ke všem průvodcům, fotografickým i cestovatelským tipům, exkluzivním fotografiím s GPS i offline mapám za jednotnou cenu. Vybrat si mohou ze dvou nabízených variant prémiového předplatného, a to měsíční variantu za 9,99 € nebo tříměsíční za 23,99 €. Samozřejmě nadále zůstává i varianta jednorázové platby za konkrétního průvodce.

Tip na článek – Otestovali jsme aplikaci Fripito v Dubaji. Jaké jsou naše dojmy?

Aplikace nabízí dva druhy průvodců podle obsahu. Typ “Inspirace” přináší kromě praktických informací a tipů na zajímavá místa také padesátku fotografií s přesnými technickými informacemi, jak byla fotografie vyfocena a s radami, kdy se na místo vydat, na co nezapomenout nebo čeho se vyvarovat. Typ “Fotoprůvodce” nabízí kromě toho všeho i přesný denní program celého pobytu. Zdarma si lze stáhnout průvodce typu “Připravujeme,” kde uživatel získá základní popis připravovaného průvodce a deset ukázkových fotografií včetně rad a tipů. Cena jednotlivých průvodců se podle obsahu pohybuje od 3,99 $ do 8,99 $.

‎Fripito
‎Fripito
Developer: Fripito Corp
Price: Free+
  • ‎Fripito Screenshot
  • ‎Fripito Screenshot
  • ‎Fripito Screenshot
  • ‎Fripito Screenshot
  • ‎Fripito Screenshot
  • ‎Fripito Screenshot
  • ‎Fripito Screenshot
  • ‎Fripito Screenshot
  • ‎Fripito Screenshot
  • ‎Fripito Screenshot
Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close