AktualityNovinky

Fripito se rozrůstá o dalšího průvodce: Objevte krásy jižní Moravy

Aplikace Fripito se nově rozrůstá o dalšího fotoprůvodce, který vás provede Pálavou a stezkami, které křižují Pavlovské vrchy, navštívíte vrcholy vápencového masivu se skvělým výhledem – Děvín, Děvičky, Obora, Svatý kopeček, Turold nebo Šibeniční vrch – a nevynecháte ani Stolovou horu, dominantu zdejší krajiny.

Snímek obrazovky 2015-11-25 v 22.12.29

S novým průvodcem se vypravíte za romantickými zříceninami hradů jako Kozí hrádek nebo Sirotčí hrádek, nalezištěm Věstonické Venuše v Dolních Věstonicích či do Mikulova, centra celé Pálavy. Chybět nebudou ani louky a lesy na Pohansku, kde vám učarují stoleté duby osamoceně stojící v krajině. A samozřejmě se dozvíte, kde ochutnat víno, kde se ubytovat i jakou foto výbavu zabalit. Autor průvodce, fotograf Jan Miklín, se s vámi podělí o tipy na zajímavé foto lokality a prozradí vám nejeden ze svých triků.

Snímek obrazovky 2015-11-25 v 22.12.49

Průvodce Pálavou si můžete, v rámci jeho uvedení, stáhnout do mobilu s 50% slevou, a to až do 30. listopadu 2015. 

Jak fotoprůvodce pořídit?

  1. Stáhněte si aplikaci v AppStore či GooglePlay
  2. Vyberte si průvodce „Víno a slunce pod Pavlovskými vrchy“
  3. Zaplaťte prostřednictvím AppStore či GooglePlay a stáhněte si průvodce do mobilu nebo tabletu.

Snímek obrazovky 2015-11-25 v 22.13.07

O autorovi:
Jan Miklín
Geograf a fotograf, pochází z Břeclavi, pracuje jako odborný asistent na Přírodovědecké fakultě Ostravské univerzity, kde se věnuje kartografii a krajinné ekologii. S focením začal v roce 2003, zaměřuje se zejména na krajinářskou a cestovatelskou fotografii. Své snímky doprovázené texty pravidelně publikuje ve mnoha českých geografických, přírodovědných a cestovatelských časopisech (mj. Koktejl, Příroda, Outdoor), je šéfredaktorem stylového cestovatelského časopisu Travelfocus. Jeho fotografie (zejména z jižní Moravy) se objevují v propagačních materiálech agentury CzechTourism, je autorem několika sad pohlednic (několikrát oceněných mj. v soutěži o nejhezčí české pohlednice). Na Pálavě pravidelně pořádá fotokurzy. S fotoaparátem v ruce a batohem na zádech rád cestuje, zejména po horách, nejraději se vrací do vysokých hor střední Asie (Ladák, Kyrgzystán) nebo jižní Ameriky.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button