AktualityNovinky

Fripito se rozrůstá o dalšího fotoprůvodce: Zachyťte Český ráj v tom nejlepším světle

Neopakovatelnou přírodní podívanou vám nabízí geopark UNESCO Český ráj, kterou najdete na severovýchodě Čech, přibližně 90 km od hlavního města Prahy. Pokud se do těchto míst chystáte na výlet, doporučujeme nového fotoprůvodce v aplikaci Fripito.

Snímek obrazovky 2015-09-03 v 8.46.05

Nádhernou krajinu Českého ráje tvoří pískovcové skály a věže, úzké soutěsky, kopce i hluboká údolí, rozsáhlé lesy, rybníky, mokřady nebo třeba také naleziště drahých kamenů. Chybět nebudou ani kulturní poklady jako zámky, hrady a jejich ruiny nebo zachovalá historická města a vesnice. Autor průvodce, fotograf a cestovatel Václav Bačovský vám prozdradí své tipy na ubytování, dopravu i fotograficky zajímavé lokality.

Během prvního týdne je průvodce „Český ráj“ ke stažení s 50% slevou! Platí do 13. září 2015!

Jak fotoprůvodce pořídit?

  1. Stáhněte si naší bezplatnou aplikaci v AppStore či GooglePlay
  2. Vyberte si průvodce „Český ráj“
  3. Zaplaťte prostřednictvím AppStore či GooglePlay a stáhněte si průvodce

1_Cesky-raj_140907_090-624x414

Autorem průvodce je Václav Bačovský
Václav ve svém profesním životě kombinuje své velké vášně: fotografování, cestování, sport a zájem o mezinárodní dění. Díky práci pro německou nadaci Friedrich Naumann Stiftung, kde působí jako projektový manažer, procestoval velkou část Evropy. Vedle toho působí jako lektor (Univerzita Karlova) a tenisový trenér. Fotografem se stal v roce 2008, nikoli však po nákupu své první zrcadlovky, ale po absolvování fotogramového workshopu. Malování světlem na filmový materiál a sestrojení svého prvního analogového fotoaparátu z krabice od bot mu otevřelo nový svět. Fotografování naprosto propadl a to zejména krajinářské fotografii. Skrze tuto vášeň procestoval spoustu zemí na pěti kontinentech. Profesně se Václav věnuje produktové fotografii, focení eventů a psaní fotografických průvodců, ve volném čase má vedle krajinářské fotografie nejraději makro, abstraktní tvorbu a focení architektury v infračerveném spektru.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Back to top button