AktualityNovinky

Foaster, to je toaster pro váš phone

Známe to všichni, buď musíme mít nabíječku pro svůj telefon v každé zásuvce v domě a nebo máme jednu, kterou neustále hledáme. Navíc v průměrné domácnosti má každý člen svůj smartphone a k tomu ještě do rodinného vlastnictví patří minimálně jeden tablet. V takovém případě připomínají nabíjecí kabely spíše nekonečně propletené špagety. Řešení nabízí Foaster, tady toaster pro váš [fəun]. Až geniálně jednoduché řešení, kdy do foasteru jen vložíte telefon, který se díky konektoru dole začne nabíjet. Můžete nabíjet až dva telefony a dva tablety současně. Díky vyměnitelným konektorům je celý vynález kompatibilní i s Androidovými smartphony.

https://www.youtube.com/watch?v=KfdJ9sk9MNw

Tato vtipná ale zároveň praktická nabíjecí stanice je navíc také atraktivní na pohled na rozdíl od většiny ostatních, které jsou v lepším případě pouze fádní. Jak se dalo předpokládat, na pultech českých obchodů Foaster nejspíše očekávat nemůžeme. Zatím totiž není dostupný ani v USA, neznáme ani přibližnou cenu. Na stránkách výrobce se zatím můžete pouze zaregistrovat pro získávání nejnovějších informací. Každopádně, Foaster je jedna z vychytávek, kterou se vyplatí nechat si poslat i přes půl světa.

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button