Novinky

Fidget spinner nové generace nabídne Bluetooth a souboje na dálku

Společnost Fidgetly představila novinku v podobě Bluetooth fidget spinneru, který byl od základu vyvinut pro spojení se chytrými telefony a doprovodnou mobilní aplikací. Produkt nese komerční označení Fidgetly CTRL, přičemž jeho koncept stojí na myšlence spočívající ve sledování vašich statistik a soutěžení s ostatními hráči z celého světa. Speciální aplikace komunikuje s fidget spinerem za pomoci Bluetooth, které umožňuje import a sdílení naměřených dat.

Na rozdíl od obyčejných fidget spinnerů, kterých jsou plné tržnice, je Fidgetly CTRL vybaven celou řadou senzorů v čele s gyroskopem, akcelerometrem a další elektronikou snímající pohyb a otáčky. Prostřednictvím aplikace bude možné s ostatními hráči soupeřit v různých disciplínách, případně pokořovat nejrůznější výzvy a bojovat o nejlepší umístění na globálním žebříčku.

Technologiemi vylepšená verze jedné z nejpopulárnějších hraček dorazí na trh v posledním kvartále letošního roku. Případní zájemci mohou využít systému předobjednávek. Vybírat lze z několika různých barev, přičemž koncová cena je nastavena na 39,99 dolarů (zhruba 900 korun). S ohledem na cílovou skupinu zahrnující mládež je pozitivní slyšet, že výrobce nezapomněl na certifikace, které potvrzují bezpečnost a nezávadnost produktu.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button