AktualityNovinky

Facebook již brzy uvede tlačítko “To se mi nelíbí”

Facebook je bezpochyby mimořádně silné médium, které hýbe světem. Úměrně tomu se také stále vyvíjí zejména vzhled a fuknce nejpopulárnější sociální sítě. Facebook v minulosti již několikrát vyslyšel hlasy uživatelů, například když omezil příliš časté upozorňování nebo posílil soukromí. Jedna velká prosba, stará jako Facebook samotný však stále vyslyšena nebyla. Dodnes na této sociální síti nebylo přidáno tlačítko “To se mi nelíbí”. To se má však již brzy změnit.

image“Lidé se mě na “dislike” tlačítko ptají již mnoho let. A dnes je výjimečný den, jelikož mohu oznámit, že v naší společnosti již na tomto novém prvku pracujeme. Dokonce jsme velmi blízko cíle a za nedlouho bude nová funkce testována několika lidmi” Uvedl zakladatel Facebooku Mark Zuckenberg k nové zprávě. Doplnil také, že nové tlačítko nemá fungovat jako jeho zabehnutý oponent “To se mi líbí” podle Zuckenberga by totiž nebylo taktní, kdyby někdo na Facebooku sdílel důležitý moment svého života a jiný uživatel by tento příspěvek ozdobil tlačítkem “To se mi nelíbí”. Nová funkce má být tedy sofistikovanější. Facebook dokonce přiznal, že mu dal vývoj docela zabrat.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button