eWay-CRM: Profesionální systém pro iOS

eWay-CRM: Profesionální systém pro iOS

Používáte oblíbeného e-mailového klienta Microsoft Outlook a zároveň se poohlížíte po profesionálním CRM systému? Máme pro vás dobrou zprávu – můžete spojit příjemné s užitečným a stáhnout si českou aplikaci eWay-CRM, která využívá rozhraní Outlooku.

CRM software obsahuje pět základních modulů nabitých skvělými funkcemi:

Marketing – propracovaný marketingový modul vám umožní oslovit cílovou skupinu klientů, aniž byste museli cokoliv exportovat, importovat nebo se učit pracovat v jiném softwaru. Nastavení marketingové kampaně a následné vyhodnocení zpětné vazby je tak snadné, jak jen může být.

Obchod – v rámci tohoto modulu zaevidujete všechny poptávky, získáte přehled nad komunikací a efektivně naplánujete další kroky. Díky přizpůsobitelnému workflow mohou manažeři snadno dodržovat firemní procesy.

Správa klientů – modul pro segmentaci zákazníků nabízí možnost zápisu libovolných informací. Sami si vytvoříte pole dle potřeby a naplníte je daty. K užitečným funkcím patří automatické notifikace, synchronizace kontaktů s mobilním telefonem, zákaznické reporty a mnohé další.

Řízení projektů – modul pro řízení zakázek, financí a úkolování pracovníků vnese do vašeho podnikání úplně nový rozměr. Systém automaticky přesouvá historii komunikace i dokumenty, umožňuje nastavení individuálního workflow a ještě mnohem více.

Reporty a analytika – předdefinované reporty vám usnadní řízení firmy, a to bez ohledu na to, zda jde o pracovní výkazy zaměstnanců nebo obraty klientů. Data budete mít po ruce i bez připojení k internetu.

Chcete se o českém systému dozvědět více? Jednotlivé funkce podrobně představuje CRM blog.

A pozor – pokud si vystačíte s 200 MB cloudem a zákaznickou podporou formou e-mailové komunikace, můžete si stáhnout CRM zdarma. V placených verzích získáte větší úložiště, telefonickou podporu a mobilní aplikaci.

Autor

Tento text nese prvky PR článku - komerční obsah. V případě zájmu o spolupráci či publikaci reklamního sdělení, zašlete poptávku na e-mail admin@ceskymac.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.