AktualityNovinky

Dvanáctipalcový iPad umožní spuštění dvou aplikací vedle sebe a správu uživatelský účtů

Trh s tablety se za poslední období dostatečně nasytil a Apple údajně přemýšlí, jak oživit prodeje a přilákat nové zákazníky do svého ekosystému. Jednou z možných variant je uvedení nového produktu, který nabídne odlišný uživatelský zážitek a majitele stávajících iPadů donutí ke generační obměně. Podle neoficiálních informací se v kalifornských laboratořích vyvíjí 12” iPad, jenž se má dočkat svého debutu v druhé polovině letošního roku. Prozatímní úniky naznačují, že se má jednat o produkt určený náročnějším uživatelům, kteří pracují s grafickými programy a ocení větší plochu.

ipadprosplitx

Další spekulace hovoří o upravené verzi operačního systému iOS s možností dvou spuštěných aplikací na jedné obrazovce. Je však otázkou, zda stejná funkce dorazí i na ostatní modely, nebo zůstane výsadou pouze chystané novinky. Nová verze iOS má zároveň podporovat více uživatelských účtů, což by mohlo naznačovat odpověď na dlouholeté žádosti fanoušků a snahu o cílení na podnikový sektor. Zdroje blízké výrobci prozradily, že velký iPad nabídne čtveřici reproduktorů a více jak jeden konektor. To ovšem příliš nekoresponduje s aktuální filosofií společnosti. Ať už je pravda jakákoliv, kýženého rozklíčování se dočkáme za několik týdnů na konferenci WWDC15.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button