Komunikace

Čeština pro Skype verze 5.8.0.65

Dnešní češtinou uděláme radost všem uživatelům, kteří používají ke komunikaci program Skype. Skype určitě není potřeba představovat, ale pro ty z vás kdo jej neznají je tady popis z webu Skype. Skype je komunikační program dostupný snad pro každou platformu na trhu. Skype umožňuje:

 • Uskutečňovat videohovory
 • Volat na pevné linky a mobilní telefony
 • Bezplatně volat pomocí programu Skype
 • Uskutečňovat skupinové videohovory
 • Konferenční hovory
 • a mnohem více…

Program Skype stáhnete z webových stránek zde.

Češtinu do aktuální verze 5.8.0.65 stáhnete zde

Za češtinou stojí Jerry a pokud byste mu chtěli poděkovat a podpořit ho v dalším překládání můžete tak učinit malým dárkem zde:

nebo lze použít platbu převodem na bankovní účet u České Spořitelny:

000000-0742610123/0800

Neneseme žádnou odpovědnost za jakékoliv přímé, nepřímé, zvláštní, následné nebo jiné ztráty nebo škody jakéhokoliv druhu, které mohly být zapříčiněné přímým nebo nepřímým použitím informací obsažených na těchto stránkách.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

7 Komentáře

 1. Super, super, super konečně se někdo obětoval a udělal radost hromadě lidí. Jerry díky a posílám dárek.

 2. Jerry diky mal by si byt zakonom chranenny, ako ojedinely druh.
  Vdaka drzim palce nech Vam to vydrzi.

 3. Jerry, chtěl bych poprosit, také bych si rád naistaloval češtinu do Skypu, ale jakmile to udělám, tak mi Skype přestane fungovat, lišta se zobrazí, ale aplikace nikoli, ani v předvolbách nejsou zobrazeny všechny možnosti. Samozřejmě, že jsem instaloval Tvoji češtinu do aktuální berze Skype, nicméně zkoušel jsem jí odinstalovat a najít verzi, pro ktero jsi dělal češtinu, ale bohužel tuto verzy jsem na netu přes google nenašel, jen verzy 2.8… ale ta je prastará, nenabízí ani sdílení obrazovaek, ale je v češtině. Mužeš mi prosím poradit, popřípadě poslat odkaz na verzi, kterou jsi překládal.
  PS: ještě mám jednu prosbu, bohužel nejde stáhnout čeština pro 1Passsoword, kterou bych také moc potřeboval, můžeš mi jí prosím poslat, nebo ten odkaz u Vás aktualizovat. hladik.michal@seznam.cz. díky moc…mike…

 4. Mám stejný problém jako výše – stáhl jsem presne tu verzi Skype na kterou je cestina a Skype nefunguje.

 5. okno skype se nezobrazuje, pri zvoleni jakekoliv akce v mac menu skypu spadne program a zada po restartu skypu

Back to top button