Novinky

Český Mac pomáhá

Cílem Českého Macu je nově pomoc potřebným, kterými jsou v tomto případě malé děti postižené genetickým onemocněním zvaném ichtyoza způsobujícím nadměrné usychání kůže a její odlupování. Proč ichtyoza? Společně s manželkou jsme si před časem osvojili z dětského domova malého Martínka, kterého toto onemocnění provází a vzali jsme si za úkol vytvořit mu nejen rodinu, ale i kvalitní život. Je neuvěřitelné, jaké má kvalitní péče skvělé výsledky, je to však velmi finančně nákladné, více jak jednu desítku tisíc měsíčně, a ne všem dětem je možno ji dopřát. Martínek je pro nás důkazem, že to jednoduše jde, a proto chceme pomoci dál. Část příjmů, které bude generovat Český Mac bude využita ke zlepšení kvality života rodin s dětmi s onemocněním ichtyoza, ať už nákupem kvalitních přípravků a krémů nebo potěšením dětí v předvánočním čase.

Na stránce Redakce naleznete v její dolní části aktuální výši částky, která bude využita k tomuto účelu. Chcete-li pomoci přímo a nemáte využití pro naše inzertní možnosti kontaktujte mne na emailu marian@ceskymac.cz pro nalezení způsobu jak přispět. Je možné též zakoupit přípravky a krémy, které posléze doručíme těm, kteří je potřebují. Všem takovým dárcům za všechny ty malé duše ze srdce děkuji.

cesky-mac-pomoc2

Marian Kadlec

grafik na volné noze, web designer - mariankadlec.cz, manžel, Martínkův tatínek, pošetilec posedlý minimalismem, pojitel bodů, skorobloger - blog.mariankadlec.cz, gastrosexuál, skorofrutarián, Apple user, think different

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button