AktualityNovinky

Budoucnost televize je tady: Apple začal prodávat novou Apple TV

Apple po několika týdnech spustil systém předobjednávek na novou Apple TV. Cena v pořadí již čtvrté generace televizní krabičky startuje na 4 890 Kč za variantu s 32GB interním úložištěm. Náročnější zájemci mohou zvolit verzi s kapacitou paměti 64 GB, která ve finále přijde na 6 490 Kč. Co se týče dodání, tak podle informací z českého Apple Online Store můžou první zákazníci počítat s doručením v rozmezí od třech do pěti pracovních dnů.

Snímek obrazovky 2015-10-26 v 19.46.47

Mezi největší lákadla nové Apple TV patří vyšší výpočetní výkon, možnost instalace aplikací a přepracovaný ovladač. Ten se může pochlubit dotykovou plochou sloužící k navigaci napříč systémovými nabídkami a vyvolání hlasové asistentky Siri. Bohužel v tuto chvíli není zcela jasné, jaká omezení se budou na náš region vztahovat.

Snímek obrazovky 2015-10-26 v 19.47.37

S ohledem na využití doporučujeme sáhnout vybavenější verzi s 64GB úložištěm. Naše doporučení vychází z obecně známého rčení, že „paměti není nikdy dost”.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button