Novinky

Již posedmé se vývojáři a přátelé mobilních aplikací setkají na BrMu. Že nevíte, co to je?

BrMo – Brno Mobilní se věnuje světu mobilních aplikací. Zajímá vás vývoj aplikací, jejich navrhování, testování a problémy s nimi? Nebo nejnovější trendy a budoucnost mobilních technologii? Potom na BrMu nemůžete chybět. Akce proběhne 4. května 2016, od 18:00, na adrese Božetěchova 2, v Brně (https://goo.gl/maps/pAGsVU74iWz), v prostorech FIT VUT v místnosti E104.

Hlavním tématem letošního BrMa bude progresivní technologie iBeacon. Můžete se těšit na dva hlavní hosty. První přednášku odprezentuje Jonáš Ševčík, vedoucí vývoje v ModernTV a lektor Androidu, na téma Vhodnost použití Bluetooth beaconů pro lokalizaci uživatelů. Jako druhý vystoupí Petr Dvořák, CEO společnosti Lime – HighTech Solutions s.r.o., a představí svůj projekt Lime.

brmo_barevne_1024

Jako speciální host se představí Lukáš Nevosád, CEO společnosti Sygic Travel, který je zároveň sponzorem akce. Sygic Travel, dnes už bývalý Tripomatic.com, je světoznámý cestovatelský startup. Jak probíhal rebranding, co to Tripomaticu přineslo, rady a vize do budoucnosti, to všechno se dozvíte na Lukášově přednášce.

Po přednáškách budou nasledovat už klasické Lightning talks, kde nejen začínající vývojáři naleznou prostor pro představení svých projektů. Chcete se pochlubit svou prací, ukázat svou appku? Pak přesně pro vás jsou tady Lightning talks. Na závěr, jako obvykle, proběhne oblíbený networking v blízké hospodě. Jak to bývá na BrMu zvykem, drobné občerstvení bude zabezpečeno, takže si nezapomeňte přinést skleničky na víno.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button