Aktuality

Apple zveřejnil první trailer k jeho nové show Carpool Karaoke. Vysílat se bude už brzy

O prázdninách loňského roku Apple oznámil, že koupil práva na oblíbený Youtube pořad Carpool Karaoke. Netradiční talkshow, jenž se odehrávala jen v autě se tedy měla z volného prostředí Youtube přesunout na Apple Music, kde bude dostupná pouze pro platící předplatitele. Protože se však Apple zavázal, že svým zákazíkům bude poskytovat exkluzivní obsah, projde talkshow pod křídly Applu nemalou proměnou. Každá z 16 plánovaných epizod se protáhne na půlhodinu, během které vezme moderátor James Corden své hosty na pro ně zajímavá místa.

Apple Music – Carpool Karaoke: The Series – Coming Soon

Based on the segment that has become a global, viral video sensation on The Late Late Show with James Corden, the new CARPOOL KARAOKE series features 16 celebrity pairings riding along in a car together as they sing tunes from their personal playlists and surprise fans who don’t expect to see big stars belting out tunes one lane over.

Nyní Apple vypustil do světa první trailer, který poodhaluje některé hosty. Nechybí mezi nimi největší hvězdy světového showbyznysu jako například kapela Metalica, herec a zpěvák Will Smiths nebo wrestler John Cena. Objeví se také zpěváci Alicia Keys, John Legend nebo Ariana Grande. Přesné datum premiéry nové talkshow Apple neprozradil. Do světa by ale měla jít už brzy.

Štítky

Doporučené články

Close