Novinky

Apple zveřejnil doposud nejvtipnější reklamu na iPhone 7 Plus

Marketingové oddělení Applu to v posledních týdnech začalo slušně rozjíždět a do světa vypouští jedno video za druhým. Zatímco nedávno jsme vás informovali o speciální stránce se sérií videonávodů (článek zde), jejichž smyslem je uživatele naučit pracovat s fotoaparátem, nejnovější přírůstek na jablečném YouTube kanálu vyzdvihuje kvality funkce portrétového režimu u modelu iPhone 7 Plus (recenze). Scénárista se rozhodl pro skutečně neotřelou formu příběhu a veškeré dění zasadil do prostředí pánského holičství umístěného na typicky americkém předměstí.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=70&v=hcMSrKi8hZA

Spíše než vtipný děj a skvělá práce s kamerou a střihem nás zaujal podtext videa, který je ukrytý v každém klipu pocházejícím z dílen amerického výrobce. Smyslem reklamy je nastínění faktu, že kreativitě se meze nekladou a iPhone 7 Plus může být skvělým nástrojem pro realizaci zajímavých nápadů.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close