AktualityNovinky

Apple Watch mají dál jasný cíl, měnit náš život

Už na počátku je jasné, že letošní Keynote Applu nebude jen tak obyčejná. Tim Cook svou řeč zahájil slovy “Dnes se chystáme učinit několik podstatných oznámení napříč celou produktovou řadou”. Jako první se na řadu dostaly Apple Watch. Tim Cook sebevědomě prohlásil, že s tyto hodinky změnily milionům lidem život. Spokojenost zákazníků údajně dosahuje skvělých 97%.

https://www.youtube.com/watch?v=JZJHbvDWzFQ

Toto číslo se ještě může zvýšit, Apple právě oznámil, že umožní třetím stranám vyvíjet aplikace pro Apple Watch. Bylo také oznámeno, že v této chvíli je na Appstoru k dispozici přes 10 000 aplikací. Novinkou bude také aplikace Facebook Messagner právě pro tyto hodinky. Nově také budeme pomocí Apple hodinek ovládat kameru GoPro.

Jako další byla představena nová aplikace AirStrip určená pro lékaře. Vlastnosti nové aplikace předvádí doktor Dr. Cameron Powell. Díky Apple Watch budou mít nyní lékaři možnosti přes tyto hodinky sledovat životní funkce svých pacientů. Umožní také monitorovat těhotenství. Také byl představen nový kožený řemínkem jedná se o luxusní řemínek firmy Hermes. Představeny byly také nové sportovní náramky.

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button