Novinky

Apple Watch 2 se blíží: Apple už úkoluje své dodavetele

Podle několika informací, které se v minulých dnech vynořily, můžeme představení druhé generace jablečných hodinek čekat dříve, než se původně předpokládalo. Údajně by se totiž měly ukázat v druhé polovině tohoto roku. Jako nepřímé potvrzení těchto informací můžeme brát novou zprávu, která se včera objevila na serveru Digitimes. Podle něj už totiž Apple začal u svých dodavatelů objednávat komponenty právě pro Apple Watch 2.

the-next-apple-watch-is-likely-to-feature-a-facetime-camera

Již tradičně se v nových hodinkách, stejně jako v dalších jablečných zařízeních objeví procesor od Samsungu. Kromě Thaiwanské společnosti Advanced Semiconductor Engineering, která dostane na starost výrobu několika dalších čipů, se o dodávku zbývajících součástek postarají společnosti Amkor Technology a STATS ChipPAC. O hlíníkové tělo se poté postará firma Kinsus Interconnect Technology.

Podle uznávaného Apple analytika Ming-Chi Kuo dorazí druhá generace chytrých hodinek v září, tedy společně v iPhonem 7. Kuo dále uvedl, že Apple Watch 2 podle něj dostanou přední kameru a rozšířené možnosti Wi-Fi. Další analytik Brian White pro změnu tvrdí, že hodinky můžeme čekat už v červnu, přičemž dorazí v novém, až o 40 procent tenčím těle.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button