Novinky

Apple Watch 2 dorazí dříve a nabídnou mnohem tenčí tělo

Analytik společnosti Drexel Hamilton, Brian White, který je momentálně na služební cestě v Číne se prostřednictvím serveru Macrumors.com podělil o několik velmi zajímavých informací týkajících se produktů, které by měl Apple letos představit. Asi největším překvapením z jeho poznámek je zmínka o Apple Watch, které by měly dorazit už letos v červnu. Kromě dřívějšího termínu, než bylo očekáváno, se také druhá generace hodinek zabalí do nového a až o 40 procent tenčího těla. Nezbývá tak nic jiného, než doufat, že se Applu přesto podaří minimálně zachovat současnou výdrž baterie.

applewatch

Několik poznámek se týkalo také stále očekávanějšího iPhonu 7. White tak potvrdil předchozí spekulace o duálním fotoaparátu u většího modelu jablečného smartphonu. Analytik také předpokládá, že produkce dalšího iPhonu začne nabíhat během června, vše tak nasvědčuje tomu, že se nový iPhone se opět ukáže v září. Od iPhonu 7/Plus se také očekává, že zvrátí pokles prodejnosti jablečných telefonů, kterému Apple pravděpodobně momentálně čelí. Po jednom neúspěšném půlroce by se tak měl opět dostavit růst prodejnosti.

Nutno však podotknout, že tyto zprávy pochází od analytika, který se v odborných kruzích netěší nejlepší pověsti. Whitovy predikce tak nejsou brány s takovou vážností jako například zprávy legendárního Ming-Chi Kua, jehož zprávy investorům jsou považovány za velmi věrohodný zdroj informací. Také Tim Cook už své investory varoval, aby všemožným analytikům příliš nevěřili.

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button