Novinky

Apple vypustil krátký film propagující integraci jeho produktů v podnikové sféře

Apple aktualizoval část webových stránek věnovaných byznysu a nasazení jablečných produktů do firemního prostředí. Na tom by nebylo nic až tak zajímavého, kdyby se zde neobjevilo nové propagační video. Tříminutový klip se točí kolem několika zaměstnanců, kteří naplno používají produkty kalifornského výrobce.

Video má za cíl ukázat, že jakýkoli produkt s logem nakousnutého jablka dokáže přinést do pracovního prostředí docela jiné možnosti. Jde především o intuitivní ovládání a v neposlední řadě i samotnou kvalitu hardwaru. Video nese název “Underdogs“ a sleduje čtyři kolegy, kteří mají pouze dva dny na přípravu důležitého jednání. Kromě lidských herců zde mají vlastní roli iPhone, iPad, MacBook Pro a iMac. Vlastní „štěk“ má i speciální kulatá krabice na pizzu, kterou si Apple sám navrhl a používá ji v Apple Campusu.

Přestože korporátnímu prostředí stále vládne Microsoft, cestičku si sem začíná prošlapávat také Apple. Tento fakt je patrný také u nás, kde lze čím dál běžnější narazit na zaměstnance vybavené Apple produkty. Ostatně s tímto tématem mám vlastní zkušenost, kdy se můj předchozí zaměstnavatel rozhodl opustit robustní platformu založenou na produktech Microsoftu a přejít k Applu.

Sice to s sebou přineslo řadu komplikací, ale po stabilizování situace se projevila síla Applu, respektive provázanost celého ekosystému. Po zaškolení zaměstnanců se okamžitě zvýšila také efektivita a částečně se ulevilo i IT podpoře, která nemusela řešit tolik požadavků. A jak to vypadá u vás v práci, máte to štěstí pracovat s jablečným zařízením? Dejte nám vědět v diskuzi pod tímto článkem.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close