AktualityNovinky

Apple vydal třetí veřejnou beta verzi operačního systému iOS 9.2

Apple dnes začal uvolňovat v pořadí již třetí beta verzi systému iOS 9.2. Aktualizace je určená všem vývojářům a uživatelům registrovaným do programu Apple Beta Software. Předchozí verze přinesla opravy nahlášených chyb a mírné vylepšení stability nativních aplikací. Instalační balíček je dostupný skrze OTA (Over The Air) a v případě iPhonu 6s Plus (recenze) zabere přibližně 1,6 GB interním úložišti.

FullSizeRenderNejzásadnější novinky se soustředily na internetový prohlížeče Safari, který se může pochlubit lepší podporou aplikací třetích stran formou Safari View sloužící pro náhledy linkovaných odkazů. Při podržení tlačítka pro opětovné načtení stránky se objeví možnost zobrazení obsahu bez reklamních bloků. Další novinky se odehrávají především pod kapotou, jejichž cílem je udržet uživatelský komfort a zlepšit celkový zážitek z používání jablečných zařízení.

V diskuzi pod článkem se můžete podělit o vaše zkušenosti a nově nalezené změny či funkce.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button