AktualityNovinky

Apple vydal druhou veřejnou beta verzi iOS 9.2

Apple před několika okamžiky začal uvolňovat aktualizaci na druhou beta verzi operačního systému iOS 9.2. Stažení instalačního balíčku mohou využít všichni uživatelé, kteří se zaregistrovali do programu Beta Software Program. Druhá iterace přichází pouhých šest dnů po vypuštění první beta verze iOS 9.1.

ios-9-2-logo

Aktualizace s sebou opět přináší vylepšení stability a odstraňuje problémy se senzorem Touch ID, který v některých případech nedokázala korektně autentizovat otisk prstu. Další novinky se vztahují k prohlížeči Safari, který dostal do vínku podporu nových gest. Američtí zákazníci operátora AT&T se zároveň dočkali služby NumberSync.

FullSizeRender

Poslední zajímavostí je fakt, že Apple stále zkracuje dobu mezi vydáním jednotlivých beta verzí. Část odborné komunity se začíná obávat zbrklého vývoje, který by v budoucnu mohl vést ke snížení kvality a uživatelského zážitku. Máte podobný názor, nebo se podle vás jedná o liché obavy?

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button