Novinky

Apple uvolnil aktualizaci iOS 9.3 beta 5 pro vývojáře a veřejné betatestery

Uplynulou devět dní a máme tu další uvolnění další beta verze iOS 9.3 beta 5. Aktualizační balíček je určen všem registrovaným vývojářům a uživatelům z Apple Beta Software Program. V pořadí již pátá beta verze mobilního systému přináší několik menších vylepšení. Největší radost však budou mít uživatelé iPad Pro, jelikož výrobce opět povolil možnost ovládání tabletu prostřednictvím Apple Pencil, kterou v předchozích verzích systému záměrně deaktivoval. Další novinkou je přepracovaný způsob aktivace Nočního režimu (Night Shift) z lišty Kontrolního centra (Control Center). Nově se již nezobrazuje vyskakovací okno s dotazem a po kliknutí na ikonu dojde rovnou k zapnutí funkce.

IMG_2742

Aktualizační balíček zabere v paměti iPhonu 6s Plus 159 MB. Během testování jsme zatím nenarazili na žádné závažné chyby. Pokud patříte mezi registrované beta testery či vývojáře, můžeme nainstalování iOS 9.3 beta 5 směle doporučit.

Tip na článek: Kompletní přehled nejzásadnějších novinek v iOS 9.3

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button