AktualityNovinky

Šejkové z Arabského poloostrova se dočkají vlastních prodejen Apple Store

Apple v posledních dnech připravuje velkolepý vstup do Spojených arabských emirátů, kde již brzy otevře další ze svých obchodů. Slavnostní otevření se odehraje 29. října v Dubaji a Abu Dhabi. Podle zákulisních informací, má dokonce jedna z chystaných poboček získat status největší Apple Store na světě.

Snímek obrazovky 2015-10-15 v 18.53.55

Obě pobočky přivítájí první návštěvníky ve stejný den, pouze s několikahodinovými odstupy. Dubajský Apple Store se bude nacházet v nákupním středisku Dubai Mall, kde zabere těžko představitelných padesát tisíc metrů čtverečních.

Snímek obrazovky 2015-10-15 v 18.54.05

Vstup Applu na Arabský poloostrov byl avizován již před několika měsíci. Stalo se tak po únorové návštěvě Tima Cooka, který zde absolvoval několik obchodních jednání. SAE jsou doslova rájem obchodníků s luxusním zbožím. Nachází se zde vysoká koncentrace bonitní klientely, která ráda utrácí za luxusní a moderní zboží. Není tedy pochyb, že by zde americký gigant neuspěl.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button