AktualityNovinky

Způsob jak získat slevu? Šílený samuraj začal v Apple Store máchat mečem

Unikátní pokus o poskytnutí slevy na nový iPhone 6s předvedl v new yorském Apple Store na Páte Avenue muž, který do tohoto nejslavnějšího Apple storu světa vešel se samurajským mečem v ruce. Podle americké televizní stanice ABC vkročil do ikonické skleněné budovy muž se samurajským mečem, který následně začal se svou zbraní máchat a dokonce i křičet. Přesto, že v prvních momentech nebylo jasné,  zda se jedná o recesitu nebo o doopravdy nebezpečnou osobu, se zaměstnanci nejslavnějšího Apple Storu světa zachovali obětavě a vlastními těly oddělili ostatní zákazníky od samuraje požadujícího nový iPhone.

Krátce na to, byl muž vyveden před budovu, kde začal opět máchat svým mečem a zlověstně křičet. Stačila tak pouze chvíle, aby tohoto šílence zadržela policie. Podle očitých svědků působil  neznámý samuraj ve chvílích zatýkání opravdu nebezpečně. V průběhu tohoto bizardního incidentu nebyl naštěstí nikdo zraněn.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button