AktualityNovinky

V Bruselu byl otevřen nejzelenější Apple Store na světě

Pryč jsou doby, kdy byl Jony Ive zodpovědný pouze za design produktů společnosti Apple. Po rozšíření jeho pravomocí se pustil do návrhů uživatelského rozhraní jablečných systémů s cílem sjednotit hardware a software tak, aby dohromady působily jako jeden celek. Dvorní designér Applu však nezůstal pouze u produktů a v letošním roce oznámil, že výrazných změn se mají dočkat i oficiální prodejny. První vlaštovkou se stal nově otevřený Apple Store v Bruselu.

brussels_store002-780x513

Prim opět hrají velké skleněné plochy v kombinaci s dřevěnými stoly. Ty vynikají poměrně zajímavým prvkem v podobě skrytých zásuvek, které se vyklopí na základě dotykových gest. Opulentní atmosféru dotváří živé stromy a velkoplošná obrazovka sloužící pro prezentační videa. Belgie se tak zařadila po bok dalších šestnácti zemí, kde se nachází oficiální prodejny amerického výrobce.

brussels_store004-780x520

Postupem času mají projít proměnou všechny pobočky po celém světě. Apple chce jejich přetvořením posílit podvědomí o pozitivním přístupu a šetrnosti k přírodě a jejím zdrojům.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button