iPod

iPod shuffle

produktova-rada-ipod-shuffle

fotografie zdroj: apple.com

Nejmenší a nejroztodivnější z celé rodiny modelové řady iPod je jistě iPod shuffle. Nemá displej, je úžasně skladný, mluví k Vám a je nádherně barevný. Je stejně kvalitní jako jeho větší sourozenci, pevné hliníkové tělo je tomu důkazem. Uložiště o kapacitě 2GB rozehraje baterie až na slibovaných 15 hodin. Funkce VoiceOver vám sdělí na požádání jméno interpreta a název přehrávané skladby, názvy playlistů a stav baterie. Skvělé je, že s iPod shuffle obdržíte v balení též oblíbená sluchátka Apple EarPods.

Oficiální stránka produktu na webu Apple

Apple iPod shuffle 2GB
Apple iPod shuffle 2GB lze pořídit v 82 e-shopech za cenu od 1 165 Kč do 1 590 Kč (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

iPod nano

produktova-rada-ipod-nano

fotografie zdroj: apple.com

Tloušťka pouhých 5,4 mm činí z přehrávače iPod nano nejtenčí iPod všech dob. I přes svou malou konstrukci nabízí skvělý displej o uhlopříčce 2,5", na kterém si vychutnáte dostupný video obsah z knihovny iTunes. Ale to není vše, iPod nano přehraje vaše oblíbené skladby, podcasty, zaposlouchat se můžete do rádia, či shlédnout fotografie. Bezdrátová konektivita přináší další možnosti využítí, ať už ve spojení s Nike+ pro sportování, ale i pro připojení k autorádiu a dalším zařízením.

Oficiální stránka produktu na webu Apple

Naše recenze přehrávače iPod nano

Apple iPod nano 7. generace 16GB
Apple iPod nano 7. generace 16GB lze pořídit v 25 e-shopech za cenu od 3 199 Kč do 5 118 Kč (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

iPod touch

Stejně jako předešlé generace vychází i současný iPod touch ze svého vzoru mobilního telefonu iPhone s tím rozdílem, že si z něj v telefonních sítích nezavoláte a budete muset oželet část výkonu. iPod touch obsahuje dnes již postarší procesor Apple A5, který tepe kupříkladu v modelu iPhone 4S, ale i tak zvládá to podstatné...multimediální obsah, můžete hrát hry, přehrávat filmy, poslouchat své oblíbené sklady, surfovat internetem a mnohé další. Vše je ukryté v tenkém hliníkovém těle nabízených v pět barevných provedení se 4" Retina displejem. Potěší jistě odnímatelné poutko na zápěstí, a tak se nemusíte obávat, že svůj iPod při neopatrné manipulaci upustíte na zem. iPod touch je též vybaven 5Mpx fotoaparátem iSight s možností zaznamenat Full HD video a FaceTime kamerou s rozlišením 720p. Nic Vám tedy nebrání v uskutečnění Face Time hovorů či komunikaci prostřednictvím iMessage.

Oficiální stránka produktu na webu Apple

Naše recenze přehrávače iPod touch

Apple iPod touch 5. generace 32GB
Apple iPod touch 5. generace 32GB lze pořídit v 36 e-shopech za cenu od 5 499 Kč do 8 968 Kč (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
 <<<

iPod classic

produktova-radaipod-classic

fotografie zdroj: apple.com

Dnes již legendární iPod classic, je posledním iPodem s ovládací logikou klikacího kolečka, které se objevilo u první generace. iPod classic je fenomén a rozpoutal obdobnou vlnu zájmu jako tehdejší Walkman od Sony. Současná generace nabídne uložiště o závratné kapacitě 160GB, která pojme až 40.000 skladeb či 200 hodin videa, které si vychutnáte na 2,5" displeji.

Oficiální stránka produktu na webu Apple

Apple iPod classic 160GB
Apple iPod classic 160GB lze pořídit v 38 e-shopech za cenu od 6 245 Kč do 7 682 Kč (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Back to top button