Novinky

Apple příští rok představí iPhone s vertikálně uspořádanými objektivy

Ačkoliv do představení příští generace jablečného smartphonu ještě zbývá zhruba devět měsíců, spekulací už ve fanouškovských kruzích kolem Applu rapidně přibývá. Stále více úniků navíc hovoří o tom, že se na podzim příštího roku dočkáme hned tří nových modelů. Zatím nejčastější zvěsti hovoří o dvou modelech, jejichž základem bude současná generace. Tyto cenově dostupnější varianty by měly nést tradiční označení 7s.

iphone8

Největší pozornost je pak věnována třetímu modelu, jenž bude tvořit vrchol nabídky. Smartphone, který se možná bude na rozdíl od svých sourozenců jmenovat iPhone 8, totiž nabídne vše, čeho se jablečné mobily dosud nedočkaly. Konkrétně má jít například o podporu bezdrátového nabíjení nebo nový OLED displej. Pravděpodobně tohoto provedení se týká také poslední zveřejněná spekulace, které se věnuje fotoaparátu očekávaného telefonu.

iphone8_koncept

I příští rok se podle japonského blogu MacOtakara dočkáme iPhonu s duálním fotoaparátem. Na rozdíl od letošního iPhonu 7 Plus (recenze) budou ale objektivy umístěny vertikálně, tedy pod sebou. MacOtakara také uvádí, že takto řešený fotoaparát bude mít model s úhlopříčkou displeje pět palců.

Zdroj

Štítky

Doporučené články

Close