AktualityNovinky

Apple nelítostně bojkotuje aplikaci Pebble, výrobce žádá uživatele o pomoc

Chytré hodinky Pebble se mezi uživateli těší nebývalé oblibě, což ostatně potvrzují i prodejní čísla. Mezi jejich nesporné výhody patří bezkonkurenční výdrž a příkladná podpora ze strany výrobce. Po úspěšném debutu jsme se v letošním roce dočkali další generace, která opět posunula funkční výbavu a konečně nabídla barevný E-Ink displej.

a361fd85680fccb17de65c13aa3e73bd_original

Vývojáři však při aktualizaci doprovodné aplikace narazili na nečekaný problém. Verze mobilního softwaru pro zařízení s iOS se stále nachází ve schvalovacím procesu, což znemožňuje použití hodinek s jakýmkoliv jablečným telefonem.

pebbletimereviewSpolečnost Pebble zveřejnila údaje ze schvalovacího procesu a zároveň žádá své příznivce o pomoc při nátlaku na společnost Apple, která bojkotuje uvolnění aplikace do obchodu App Store

Přes veškeré snahy vývojářů o urychlení procesu se Apple stále nemá k tomu, aby aplikaci zpřístupnil skrze skrze svůj App Store. Je otázkou, co kalifornského giganta vede k podobnému bojkotu. Samozřejmě se nabízí možnost o znevýhodnění konkurenčního produktu, což dává největší smysl. Podle některých zdrojů se může zároveň jednat o odpověď na kampaň Pebble, která se přímo opírala do hodinek Apple Watch. Platforma iOS má výsadní postavení na poli s mobilními systémy a pokud se brzy nepodaří celou situaci vyřešit, Pebble tím pádem přijde o nezanedbatelné procento potenciálních zákazníků.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button