AktualityNovinky

Apple zveřejnil první interpety, kteří vystoupí na Apple Music Festival

Stejně jako v minulých letech se hudební fanoušci mohou těšit na festival pořádaný společností Apple. Mezi hlavní účinkující se zařadí kapela One Direction, Disclosure, Pharrell Williams a Florence + The Machine. Akce proběhne v prostorách budovy Roundhouse, která se nachází v severním Londýně. Série koncertů odstartuje 19. září a potrvá do 28. září.

festivalPro upřesnění je vhodné dodat, že minulé ročníky trvaly celý měsíc. Těžko soudit, proč se Apple letos rozhodl pro jeho razantní zkrácení na deset dnů. Další změna se týká samotného názvu. Letos je celá akce pojmenováná Apple Music Festival (dříve iTunes Festival). Změnu názvu má zřejmě na svědomí propagace nové hudební služby, kterou se kalifornský gigant snaží prosazovat v maximální možné míře.

london-fine-art-photographer-itunesFanoušci, kteří nebudou mít možnost se akce účastnit, se mohou těšit na živý přenos všech plánovaných koncertů prostřednictvím Apple Music. Speciální program bude vysílat i internetová rádio Beats 1, jehož součástí mají být informace přímo z centra dění a rozhovory s jednotlivými interprety.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button