AktualityNovinky

Apple chystá další iPhone s čtyřpalcovým displejem

Už od konce minulého roku kolují zvěsti o návratu 4 palcového telefonu do modelové řady. Pokud jsou spekulace pravdivé, nového telefonu bychom se dočkáme v prvním čtvrtletí příštího roku. Na tuto zprávu jistě čekají miliony uživatelů po celém světě, kterým tento kompaktní rozměr přirostl k srdci a novým zvětšeným iPhonům stále nepřichází na chuť.

iPhone-6c-concept-800x600Bude snad takto vypadat další “levný” iPhone?

Nový iPhone má být cenově dostupným modelem. Měl by tedy hrát podobnou roli, jako před více než rokem představený iPhone 5C. Tentokrát už by však nemělo chybět tlačítko Touch ID spolu s funkcí Apple Pay.

Doufejme tedy, že Apple bude tentokrát pružnější a poptávce po menším modelu opravdu vyhoví v dohledné době. Vzpomeňme si na předlouhé čekání na větší obrazovku, kdy byl iPhone doslova trpaslíkem mezi ostatními obry od konkurenčních výrobců.

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Jeden komentář

  1. Nevim jak ostatním, ale mě to přijde, že Apple se vydává stejnou cestou, jako po dřívějším odchodu Jobse. Nabídka produktů se začíná nekontrolovaně rozšiřovat a brzo se stane nepřehlednou a Apple spadne do stejnýho stylu Samsung a další Asiati.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button