Novinky

Apple brzy představí nový 12“ Macbook. Víme jaké dostane procesory

V momentě, kdy Apple rozeslal pozvánky na jarní keynote, řada z nás se těšila na nové Macbooky. Mediální akce se ovšem týkala pouze nového iPhonu SE a 9,7“ iPadu Pro. Naděje však opětovně probudil objev uživatele, který si v nástroji System Image Utility všiml nového zařízení s označením 12“ Macbook (Early 2016). Vzhledem k harmonogramu pravidelné obměny hardwaru je velice pravděpodobné, že Apple uvede revizi 12“ Macbooku již velice brzy. Pokud budeme hodně optimističtí, dost možná se tak stane v následujících týdnech.

Doposud nepředstavený model se objevuje i aplikaci OS X Server v sekci NetInstal. Aktualizace 12“ Macbooku dává smysl a zatím není příliš důvodů tyto informace rozporovat. V polovině letošního roku má zároveň dojít k uvedení nové generace Macbooků s úhlopříčkami 13“ a 15“ (celá zpráva zde). Zákulisní zdroje hovoří o přetvoření porfolia a představení nového Macbooku Pro, který má dorazit s přepracovaným designem.

Chystaná revize 12“ Macbooku nabídne nové procesory typu Intel Core-M. Díky snahám fanoušků se podařilo získat bližší podorobnosti o konkrétních modelech, kterými bude chystaná novinka osazena.

  • Intel® Core™ m3-6Y30 Processor (4M Cache, up to 2.20 GHz)
  • Intel® Core™ m5-6Y54 Processor (4M Cache, up to 2.70 GHz)
  • Intel® Core™ m7-6Y75 Processor (4M Cache, up to 3.10 GHz)

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button